Nemocnice Pelhřimov poděkovala dárcům krve

Pravidelný dárce krve a čestný držitel Zlatého kříže ČČK 2. třídy za 120 odběrů pan Vladimír Vacík z Pelhřimova přišel darovat krev do pelhřimovské nemocnice 29. prosince.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 29. 12. 2021 13:46

Očkování: Zájem je o posilující dávky a očkování nejmenších dětí

V Očkovacím centru Nemocnice Pelhřimov je denně aplikováno více než 500 dávek vakcín proti onemocnění covid-19. Velký zájem je o posilující dávky a o očkování dětí ve věkové skupině 5 – 11 let. Dne 28. prosince dostalo vakcínu na šest desítek dětí.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 29. 12. 2021 11:56

Nemocnice získala darem andělské kalendáře

Andělské kalendáře s vlastnoručním vánočním přáním darovala Míša Mašková zdravotním sestřičkám pelhřimovské nemocnice. Ocenila jejich náročné povolání, kdy pracují s obrovským nasazením, pečují o své pacienty, leckdy na úkor svého osobního života.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 23. 12. 2021 9:34

Vánočky pro zdravotníky

Poděkování patří paní Monice Valterové ze Žirova, která vlastnoručně napekla 38 vánoček a věnovala je zaměstnancům pelhřimovské nemocnice. Na domácích vánočkách si pochutnali například zdravotníci na ARO, urgentním příjmu, covidových odděleních, v odběrovém stanu, ODN,  či dětském oddělení.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 22. 12. 2021 15:06

Vánoční přání

Příjemné prožití vánočních svátků v rodinném kruhu a do nového roku především pevné zdraví, štěstí a úspěch v osobním i pracovním životě přeje kolektiv zaměstnanců Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 22. 12. 2021 15:01

Nemocnice Pelhřimov zahájí očkování dětí ve věkové kategorii 5 až 11 let

Nemocnice Pelhřimov obdržela ve čtvrtek 16. prosince první dodávku vakcín proti onemocnění covid-19 určenou pro očkování dětí ve věkové skupině pět až jedenáct let. První očkování dětí začne v Očkovacím centru Nemocnice Pelhřimov v úterý 21. prosince.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 16. 12. 2021 14:04

Novinka: Deník extra je k dispozici i v nemocnici

Dva stojany s tiskem, konkrétně Deníkem Extra, jsou od tohoto týdne umístěny v prostorách hlavní lůžkové budovy Pavilonu akutní medicíny Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 16. 12. 2021 12:35

Klienti Centra LADA, z.s. poděkovali zdravotníkům

Přátelské setkání se uskutečnilo 16. prosince v areálu pelhřimovské nemocnice. Klienti pacovského Centra LADA, z.s. přijeli v rámci Dnů vděčnosti zdravotníkům podpořit zaměstnance na covidových odděleních a v odběrovém stanu.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 16. 12. 2021 12:12

O vánočních svátcích bude otevřena lékárna v hlavní lůžkové budově Nemocnice Pelhřimov

Otevírací doba lékárny o vánočních svátcích

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 12. 2021 9:12

Příval energie v podobě zdravých potravin

1.   Děkujeme #Energiillekarum, která podporuje, stejně jako v předešlých vlnách pandemie, zdravotníky v pelhřimovské nemocnici.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 12. 2021 8:09