Novější 1 3 13 25 37

Hudba, úsměvy a laskavá gesta udělaly ze Dne matek nezapomenutelnou událost

Na hospitalizované pacienty na Oddělení dlouhodobě nemocných (ODN) Nemocnice Pelhřimov čekalo 15. května krásné překvapení. Děti ze Základní umělecké školy Pelhřimov pod vedením paní Dany Bezstarostové pacientům zahrály ke Dni matek koncert, který přinesl do nemocničního prostředí trochu světla a radosti.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno dnes v 8:15

MUDr. Karel Křikava, CSc.: Chirurgie je náročný, ale velmi krásný a naplňující obor

Představte si člověka, jehož jméno je už neodmyslitelně spojeno s chirurgickým oborem a snahou o zdokonalování lékařské péče v Pelhřimově. Právě tím je respektovaný chirurg, MUDr. Karel Křikava, CSc., který se narodil před 85 lety v Mělníku, a už od mládí bylo jasné, že jeho cesta povede k lékařské profesi.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 15. 5. 2024 7:42

Nemocnice Pelhřimov oslavila Mezinárodní den sester

Datum 12. května v sobě nese zvláštní význam. Je to den, na který připadá Mezinárodní den sester, oslavující nejen jejich práci, ale i dědictví legendární Florence Nightingale, matky moderního ošetřovatelství. Je to den, kdy je oceněno odhodlání a oddanost těch, kteří pracují v oblasti zdravotnictví.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 12. 5. 2024 13:28

Správná hygiena rukou je zásadní pro prevenci šíření nebezpečných bakterií,virů a patogenů

Nemocnice Pelhřimov se v týdnu od 3. do 10. května připojuje ke Světovému dni hygieny rukou, který se koná každoročně pod záštitou WHO (Světové zdravotnické organizace) a pořádá řadu edukačních akcí. Jejich hlavním cílem je zvýšit povědomí o významu důkladné hygieny rukou a motivovat k pravidelnému a správnému mytí nebo dezinfekci rukou.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 5. 2024 12:42

Nemocnice Pelhřimov se už potřetí zapojila do Národního hodnocení spokojenosti pacientů

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 5. 2024 11:46

Pozvánka na přednášku: Novinky v léčbě kardiovaskulárních onemocnění

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 7. 5. 2024 10:57

Otevírací doba lékárny o státním svátku 8.5.2024

V rámci lékárenské pohotovostní služby bude službu lékáren 8.5.2024 v Pelhřimově a okolí zajišťovat Lékárna u vrátnice Nemocnice Pelhřimov.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 6. 5. 2024 12:01

Evropský den melanomu

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 6. 5. 2024 11:56

Nemocnice Pelhřimov výborně obstála v dubnové výzvě 10 000 kroků

Nemocnice Pelhřimov se již potřetí připojila k celorepublikové dubnové výzvě 10 000 kroků a byla opět úspěšná. Pět odvážných týmů společně nachodilo během měsíce dubna neuvěřitelných 20 764,62 kilometrů, což je ohromný úspěch a důkaz síly a odhodlání.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 3. 5. 2024 8:09

Den hygieny rukou v Nemocnici Pelhřimov dne 3.5.2024

Přijměte pozvání na Den hygieny rukou, který se v Nemocnice Pelhřimov uskuteční už tento pátek tj. 3.5. v čase od 8 do 9 hodin.

Autor: Bc. Alexandra Knapová Publikováno 29. 4. 2024 14:48

Novější 1 3 13 25 37