Úvod > Aktuality > Nemocnice Pelhřimov obdržela poděkování za dobrovolnickou činnost

Nemocnice Pelhřimov obdržela poděkování za dobrovolnickou činnost

Zástupkyně Nemocnice Pelhřimov se zúčastnila Dne pro dárce a dobrovolníky 2022 pořádaný Fokusem Vysočina. Naše nemocnice je totiž jedna z přijímacích organizací, které pomáhají právě dobrovolníci z Fokusu Vysočina.

Dobrovolnictví je možné v Nemocnici Pelhřimov vykonávat pravidelně či jednorázově. Pravidelné návštěvy dobrovolníků probíhají většinou na pokojích pacientů oddělení dlouhodobě nemocných, kde si dobrovolníci s pacienty povídají, čtou, hrají karty nebo společenské hry. „Dobrovolníci můžou pomáhat i při organizování a pořádání hromadných akcí. Aktuálně jejich pomoc využijeme při pořádání Dětského dne pro IZS, který se uskuteční 21. května,“ informovala mluvčí nemocnice Alexandra Knapová.

fokus.jpg           Foto_ocenění.jpg

Certifikát za nemocnici převzala při slavnostním vyhlášení koordinátorka dobrovolnického programu Pavla Hrdoušková, DiS (na snímku vpravo).