Úvod > Aktuality > Fotografie v pelhřimovské nemocnici představují Kraj Vysočina a jeho partnerské regiony

Kraj Vysočina a jeho partnerské regiony je název výstavy, která je k vidění ve spojovací chodbě vedoucí na Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Pelhřimov a následně v čekárnách před tamními ambulancemi. Putovní výstava fotografií přispívá ke zvyšování povědomí o partnerských regionech našeho kraje. Na fotografiích jsou k vidění části Zakarpatská oblast Ukrajiny, Nitranský samosprávný kraj (Slovensko), Champagne Ardenne (Francie), Dolního Rakouska nebo Tchaj-wanu. Snímky zachycují i památky zapsané na seznam UNESCO u nás na Vysočině, kam patří historické jádro města Telč nebo poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Všechny fotografie jsou doplněné o zajímavé popisky.