Florbalová krev pomáhá

Naše nemocnice dlouhodobě shání dárce krve, krevní plazmy a kostní dřeně. Pomoci se nám rozhodli mladí florbalisté klubu Spartak Pelhřimov. Spolu s námi budou při zápase motivovat fanoušky florbalu k dárcovství.

Dne 2. prosince 2017 od 19:00 bude v hale  ZŠ Osvobození Pelhřimov probíhat florbalový zápas 1. ligy mužů Spartak Pelhřimov  versus Start98 Praha. Po celou dobu zápasu bude personál oddělení hematologie a transfuziologie na svém stánku zodpovídat dotazy, rozdávat letáčky a podávat informace ohledně dárcovství krve a kostní dřeně. „U vstupu dostanou návštěvníci zápasu dotazníček, který po vyplnění odevzdá u stánku transfuzního oddělení. Každý dotazník bude slosovatelný a každý se tak může stát výhecem zajímavých cen. Pro nejmenší fanoušky pak bude připravena soutěž ve střelbě na bránu, “ prozradila organizátorka a sestřička oddělení Kateřina Němcová.

 Přijďte i Vy podpořit družstvo Spartak Pelhřimov a zvažte pomoc druhým formou dárcovství krve či kostní dřeně.

Děkujeme sponzorům za poskytnuté dárky do soutěží : Eflorbal ,Pivovar Poutník Pelhřimov a Autodoprava Miloš Němec.

Dále florbalistům a florbalistkám oddílu Spartak Pelhřimov za skvělou spolupráci při pořádání akce a sestřičkám oddělení hematologie a transfúziologie Nemocnice Pelhřimov.