Nadstandard – ortopedie

Nemocnice Pelhřimov dále rozšiřuje nabídku nadstandardních pokojů na jednotlivých odděleních. Důvodem je velký zájem pacientů. Po zřízení nadstandardního pokoje na interním oddělení jej od září mají k dispozici také pacienti ortopedie.
Řadu let naše nemocnice nabízela pouze nadstandardní pokoj na gynekologii a porodnici. V červnu přišlo nově s nabídkou jednoho pokoje interní oddělení. „Těší nás velký zájem pacientů o nadstandardní pokoj, který je téměř stále využíván. Pacienti si chválí nejen vybavení pokoje, ale především soukromí, které jim tento pokoj skýtá,“ řekla vrchní sestry interního oddělení Mgr. Hana Dandová. Nový pokoj na ortopedii si mohou zamlouvat pacienti předem i podle termínu operačního zákroku.
Hlavním cílem zřízení nadstandardních pokojů je zvýšení komfortu a soukromí našich pacientů .Každý pokoj má své vlastní sociální zázemí, polohovatelné lůžko  pro pacienta  a lůžko pro osobu blízkou, barevně sladěný nábytek, televizor, lednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a další vybavení pro větší pohodlí. Další výhodou těchto pokojů je, že návštěvy nejsou nijak časově omezeny, což přináší lepší psychickou pohodu pacientům i jejich rodinám. Návštěvy může omezit či zakázat pouze ošetřující lékař, a to pokud to zdravotní stav pacienta vyžaduje.

Více informací ZDE