Psychoprofylaxe

Naše porodnice bezplatně nabízí tyto kurzy předporodní přípravy.

I. přednáška – TĚHOTENSTVÍ

Určena je pro těhotné do 20. týdne těhotenství. Na této přednášce se dozvíte jaká vyšetření jsou během těhotenství prováděna, informace o výživě, životospravě a hygieně těhotné, jaké jsou škodlivé vlivy pro plod i matku.

Přednáška se koná každou 2. středu v měsíci od 14. hodiny v salónku budovy stravovacího provozu. Bližší informace získáte na tel. č. 565 355 530.

II. přednáška – KOJENÍ

Vhodná je pro těhotné po 20. týdnu těhotenství. Dozvíte se informace o technice kojení, jaké pomůcky lze využít při kojení a co znamená Baby Friendly Hospital.

Přednáška se koná každý 2. čtvrtek v měsíci od 14. hodiny v salónku budovy stravovacího provozu. Bližší informace získáte na tel. č. 565 355 534.

III. Přednáška – POROD, PŘÍPRAVA PARTNERŮ K PORODU

Určena je pro těhtné po 30. týdnu těhotenství a jejich partnery. Dozvíte se informace o průběhu porodu, kdy je čas vyrazit do porodnice, co vše potřebujete s sebou a jaký je význam otce u porodu. Dále informace týkající se epidurální analgezie a průběhu šestinedělí. Součástí této přednášky je i prohlídka porodního sálu, pokud to stav na porodním sále dovolí.

Přednáška se koná každou 4. středu v měsíci od 14. hodiny v salónku budovy stravovacího provozu. Bližší informace na tel. č. 565 355 530.