Dary pro naše zdravotníky

Děkujeme spolku Bábovky. Díky dobrotám si zpříjemnil a osladil den personál našeho urgentního příjmu.


Díky rodině Chocholových si osladili život naši zdravotníci na oddělení ARO a kouzelné kamínky od paní Charvátové zase dělají radost malým pacientům na dětském oddělení.


 

Děkujeme společnosti Protective Care, která naší nemocnici zapůjčila na dva týdny tzv. dezinfekční kostku. Automatický přístroj, který během krátkého času vydezinfikuje pomocí dezinfekční mlhoviny prostor, osoby, povrchy, předměty atd., bude prioritně využíván na covidových odděleních nemocnice.


Manželé Mynaříkovi z Pelhřimova přivezli jako poděkování zdravotníkům za jejich obětavou práci na oddělení Covid 2 a ARO Nemocnice Pelhřimov ovoce a chlebíčky. Děkujeme


Krásné setkání se uskutečnilo v pátek, kdy našim zdravotníkům přivezl dobroty kolektiv Mateřské školy Za Branou z Pacova, dále zástupci obcí Houserovka a Myslotín. Darovaných sladkostí a ostatních pochutin bylo hodně, ale především pohladilo po duši přátelské setkání a pocit sounáležitosti. Děkujeme všem, kteří na náš personál myslí.

IMG_20201218_164051


Děkujeme firmě Stampi za dodání tabletu na Interní oddělení III. Zdravotnický personál, který se ještě donedávna staral o covid pozitivní pacienty, dostal předčasný vánoční dárek. Tablet bude sloužit především pro komunikaci mezi pacienty a jejich rodinami v době, kdy nejsou povolené návštěvy na odděleních. Děkujeme.


Děkujeme našim milým dárcům. Tentokrát občanům ze Starého Pelhřimova, kteří na oddělení neurologie věnovali upečené dobroty a ovoce.

Zdravotníci z domácí paliativní péče si pochutnali rovněž na ovoci a sladkostech, které jim věnovali pozůstalí z Olešné a z Pacova a rovněž Ženy ze Starého Pelhřimova.

Z Filozofické fakulty Masarykovy univerzity získala nemocnice Rouškolapky – spony na roušky tištěné na 3D tiskárnách, které zdravotníkům usnadňují nošení ochranných pomůcek na obličeji.

Díky firmě Expinit zdravotníci získali ochranné rukavice a respirátory.

Děkujeme!


Děkujeme skupině s názvem Bábovky Myslotín, která zdravotníkům z Nemocnice Pelhřimov dodávala pravidelně v pátek energii v podobě napečených bábovek a jiných pochutin. Iniciativa vzešla od paní Ireny Tomcové z Myslotína, kdy právě myslotínské ženy napekly první sladké dobroty. Poté se přidaly ženy z dalších obcí – z  Libkovy Vody paní Lenka Šeniglová a z Pejškova paní Marie Fridrichovská. Zapojila se i obec Ondřejov. Děkujeme za Váš čas a energii.


Děkujeme firmě EMCO za dodání sušenek pro naše zdravotníky. Ti si pochutnali na müsli sušenkách a proteinových čokoládových kaších. Dále děkujeme paní Haně Melicharové, která věnovala občerstvení na oddělení ARO.


Tentokrát putoval finanční dar ze Strakonic na nákup kávy a dobrot pro urgentní příjem a rovněž na toto oddělení přinesli dobroty pro sestřičky pánové Tomandl st. a ml.


Fotbalový klub Pelhřimov podpořil naše zdravotníky pečující o pacienty na oddělení dlouhodobě nemocných. Věnoval jim 31 balíčků, které obsahovaly například sprchové gely či vyživující krémy. Děkujeme. Všech darů si vážíme.