Ortopedické oddělení

 Primář     MUDr. Jaroslav Letocha
 telefon  565 355 301
 email  jletocha@hospital-pe.cz
 Vrchní sestra     Mgr. Lada Razimová
telefon 565 355 302
 email lrazimova@nempe.cz
Telefon 565 355 305
Návštěvní doba denně 14,30 – 18,00 hodin
Ambulance II. nadzemní podlaží budovy PAMu.
Rozpis a ordinační hodiny
Kde nás najdete Lůžková část ortopedického oddělení se nachází ve 4. nadzemním podlaží (3. patro) pravé části hlavní lůžkové budovy.
Charakteristika oddělení, spektrum péče
Poskytujeme péči pacientům s chorobami a úrazy pohybového aparátu. Nosnými programy jsou endoprotézy kloubů, artroskopické operace a léčba pacientů s traumaty pohybového ústrojí. K dispozici je 24 standardních lůžek. Jedná se o 2 a 3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, šatnou a televizorem s připojením na Wifi a možností zapůjčení výpočetní techniky.
Oddělení nemá nadstardandní lůžka, ale v rámci prostorových možností nabízí péči na lůžkách s vysokým standardem. Pacientům je umožněno při přípravě plánovaných operací spoluprací s ambulantní složkou zvolit nejvhodnější časový a organizační způsob řešení jejich potíží.

NOVÉ OPERACE KYČELNÍCH KLOUBŮ

tzv. artroskopii kyčelního kloubu – velmi šetrnou miniinvazivní metodou • Výrazně se snižuje pooperační bolestivost. • Snižuje se riziko infekčních komplikací. Podobně jako u ostatních kloubů může metoda odstranit potíže uvnitř kloubu, jako jsou kloubní myšky, poraněné kloubní pouzdro a odstranit i možné příčiny počínající artrózy nebo oddálit její vznik. Je řešením při „lupavém“ kyčelním kloubu a bolestech tkání. Při počínající artróze může oddálit vznik artrotických potíží a následně nezbytný umělý kloub o několik let.

Čekací lhůty na TEP kyčle - 14 měsíců, koleno - 20měsíců, ramenní kloub - 6 měsíců

Nabízíme nadstandardní pokoj! Více ZDE